WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a jego najważniejszym elementem są bale .

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. W dniu 9 stycznia odbył się w naszym Przedszkolu wielki bal przebierańców.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Panią Paulinę i Pana Piotra, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i zabawami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach i pokazie magicznych sztuczek. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kolejny bal karnawałowy już za rok !

DSCN0549.JPG - 51.07 KB  DSCN0564.JPG - 43.11 KB

DSCN0570.JPG - 46.47 KB  DSCN0580.JPG - 45.44 KB