ROK SZKOLNY 2018/2019

Harmonogram imprez szkolnych

GRUDZIEŃ

• 6 grudnia o godz. 9:30 dzieci witają w przedszkolu upragnionego gościa - MIKOŁAJA. W tym dniu będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą mikołajkowe czapki.

LISTOPAD

• 28 listopada od godz. 14:30 w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty plastyczne dla rodziców "Kiermasz pomysłów bożonarodzeniowych"
  • 28 listopada o godz. 9:30 odbędzie się koncert muzyczny z cyklu "Muzyka wszędzie jest i Tam i Tu"
  • 26 listopada o godz. 15:15 odbędzie się dla rodziców w sali gr. PSZCZÓŁKI spotkanie z higienistkami stomatologicznymi. Tematem będzie profilaktyka jamy ustnej.
  • 21 listopada w ramach Dnia Postaci Bajkowych dzieci będą oglądały spektakl pt."O rybaku i złotej rybce" w wykonaniu nauczycieli przedszkola.
  • 21 listopada odbędą się warsztaty dla dzieci prowadzone przez stomatologa dotyczące profilaktyki jamy ustnej.
  • 20 listopada o godz. 14 odbędą się indywidualne konsultacje z rodzicami prowadzone przez psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  • 14 listopada dzieci z gr. "Biedronki" wyjadą na wycieczkę do Zakładu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Gać
  • ·9 listopada w ramach świętowania 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszym Przedszkolu odbędzie się bicie "Rekordu dla Niepodległej" - wspólnie odśpiewamy hymn "Mazurka Dąbrowskiego" - 4 zwrotki, o symbolicznej godzinie 11:11. W związku z tym prosimy o ubranie dzieci na galowo.

Następnie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu przedszkolnego „100-lecie Odzyskania Niepodległości i wręczone zostaną nagrody za udział.

• 8 listopada zapraszamy wszystkich rodziców na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości organizowane przez gr. "Motylki" o godzinie 15:15 w sali gr. "Motylki"
  • 7 listopada  odbędą się warsztaty prowadzone przez edukatora ekologicznego n/t. "Recykling i gospodarowanie odpadami"
  • 5 listopada dzieci z gr. III "Żabki" i gr. VI "Stokrotki" wyjadą na wycieczkę do Zakładu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Gać

PAŹDZIERNIK